Виробник Roccheggiani

Виробнича компанія Roccheggiani є Італійським розробником та виробником інноваційних рішень для опалення, вентиляції та кондиціонування з 1958 року.

Компанія Roccheggiani розпочала свою діяльність у секторі металоконструкцій та компонентів для системного інжинірингу. Завдяки пристрасті, відданості справі та інтуїції, які завжди були частиною компанії, вона стала лідером ринку у виробництві повітропроводів та вентиляційних компонентів, димоходів з нержавіючої сталі, вентиляційних установок, рекуператорів тепла та термінальних пристроїв. Широке і диверсифіковане виробництво, яке добре представляє професійний досвід компанії з більш ніж 60-річною історією.

ТОВ “СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ” спеціалізується на поставках вентиляційного обладнання для промислових і комерційних об’єктів. Наші послуги охоплюють широкий спектр галузей, таких як спортивні об’єкти, бізнес-центри та житлові комплекси, торгові центри, медичні установи, сільськогосподарські об’єкти та інші сфери народного господарства. Ми забезпечуємо надійність, ефективність та інноваційні рішення в галузі вентиляції, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Звертатися до нас, щоб отримати більш детальну інформацію про нашу компанію та послуги, які ми надаємо.

Відеопрезентація

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Створюємо індивідуальні рішення які відповідають потребам кожного клієнта