Виробник MAXA Air Conditioning

MAXA Air Conditioning – провідна компанія, розташована поблизу Верони, що спеціалізується на проектуванні та виробництві обладнання для опалення, охолодження та кондиціювання повітря. За своїми 10 роками досвіду виробництва, ми займаємо місце серед п’яти найбільших італійських компаній, що виготовляють інверторні теплові насоси. Наші теплові насоси є дуже універсальними та широко використовуються в житлових та комерційних приміщеннях для нагрівання води для опалення та побутових потреб при температурі до +65°C. Незалежно від типу опалення, будь то фанкойл або підлогове, та джерела живлення – мережа чи відновлювані джерела енергії, наші системи є ідеальним рішенням для повного контролю мікроклімату у нових або існуючих будинках. Наша лінійка продукції наразі має найбільшу потужність серед інверторних теплових насосів на ринку – до 120 кВт, що забезпечує до 30% енергозбереження порівняно з іншими методами. Ми також плануємо розширити лінійку продукції до 350 кВт протягом найближчих років, як це було анонсовано на MCE.

Головне виробниче підприємство розташоване у місті Арколі, Веронській провінції. Крім офісних приміщень, у нас є виробничі майданчики площею 7 800 кв.м та складські приміщення обсягом близько 7000 кв.м для зберігання готової продукції та запасних частин. Чотири виробничі лінії задовольняють зростаючий попит на інверторні теплові насоси та широкий асортимент чилерів потужністю до 1000 кВт. 

ТОВ “СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ” спеціалізується на поставках вентиляційного обладнання для промислових і комерційних об’єктів. Наші послуги охоплюють широкий спектр галузей, таких як спортивні об’єкти, бізнес-центри та житлові комплекси, торгові центри, медичні установи, сільськогосподарські об’єкти та інші сфери народного господарства. Ми забезпечуємо надійність, ефективність та інноваційні рішення в галузі вентиляції, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Звертатися до нас, щоб отримати більш детальну інформацію про нашу компанію та послуги, які ми надаємо.

Відеопрезентація

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Створюємо індивідуальні рішення які відповідають потребам кожного клієнта