Виробник Інтеркондиціонер

ПрАТ «Інтеркондиціонер» створена в 1996 році підприємство є найбільшим на Україні виробником широкої номенклатури устаткування для кондиціонування повітря, промислової і загальнообмінної вентиляції, аварійних систем димовидалення і повітряного опалювання, виконує його наладку і технічне обслуговування.

Розташоване на площі 15 Га, має декілька виробничих і побутових корпусів загальною площею більше 10 тис. м2, на яких розташовані виробничі цехи, конструкторське бюро, технологічний підрозділ і випробувальна лабораторія. Впроваджена в 2008 році система управління якістю ISO 9001-2001 дозволила ще вище підняти рівень відповідальності кожного працівника. Уся продукція для систем димовидалення сертифікована.

ТОВ “СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ” спеціалізується на поставках вентиляційного обладнання для промислових і комерційних об’єктів. Наші послуги охоплюють широкий спектр галузей, таких як спортивні об’єкти, бізнес-центри та житлові комплекси, торгові центри, медичні установи, сільськогосподарські об’єкти та інші сфери народного господарства. Ми забезпечуємо надійність, ефективність та інноваційні рішення в галузі вентиляції, щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

Звертатися до нас, щоб отримати більш детальну інформацію про нашу компанію та послуги, які ми надаємо.

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Створюємо індивідуальні рішення які відповідають потребам кожного клієнта