Про нас

Компанія Світ вентиляційного обладнання – інженерні рішення для систем опалення, вентиляції та кондиціонування в Україні

Компанія “Світ вентиляційного обладнання” вже понад 15 років є надійним партнером в проектуванні, постачанні та встановленні найсучаснішого вентиляційного обладнання та систем кондиціонування в Україні.

Наша місія:  стати провідним постачальником  ефективних рішень для житлових, комерційних та промислових об'єктів, забезпечуючи при цьому енергоефективність, надійність та доступність  систем ветиляції та кондиціювання.

Як провідний постачальник систем опалення, вентиляції та кондиціювання, компанія “Світ вентиляційного обладнання”  пропонує широкий асортимент систем вентиляції та кондиціонування, розроблених з урахуванням індивідуальних потреб наших клієнтів в Україні і за її межами.

Світ вентиляційного обладнання-  пропонує повний спектр послуг для систем вентиляції та кондиціонування, включаючи:

Наша команда кваліфікованих фахівців розробляє проекти систем вентиляції будь якої складності з дотриманням усіх нормативних документів (СНиП, ДБН, СП та ін.) використовуємо сучасне програмне забезпечення та інструменти для розробки індивідуальних вентиляційних рішень, забезпечуючи оптимальну якість повітря та енергоефективність.

Нашими партерами є  провідні українські і світові виробники, саме це дозволяє нам поставляти і встановлювати  високоякісне, надійне, сучасне, адаптоване вентиляційне обладнання за конкурентними цінами. 

Наші сертифіковані фахівці забезпечать кваліфікований монтаж  систем вентиляції та кондиціювання, ми дотримуємось  державних стандартів, норм, гарантуємо якісний оперативний монтаж "під ключ".

 Ми сумлінно працюємо для того , щоб ваші  приміщення були наповнені якісним  свіжим  повітрям.

Компанія “Світ Вентиляційного Обладнання” є надійним діловим партнером , ми любимо те, чим займаємось, тому пропонуємо найефективніші рішення.

Протягом 15 років роботи ми пройшли довгий шлях становлення і розвитку,  успішно завершили численні проекти: приватні будинки, офісні будівлі, торгові центри, готелі та виробничі об’єкти.

Обираючи “Світ вентиляційного обладнання” своїм партнером у проектуванні і встановленні систем опалення, вентиляції та кондиціонування, ви отримаєте:

  1. Клієнтоорієнтований підхід -  ми з розумінням ставимося до ваших індивідуальних  потреб, вимог та вподобань.
  2. Індивідуальні рішення, розроблені з урахуванням вашого бюджету, енергоефективності та комфорту.
  3. Суворе дотримання державних норм і стандартів, контроль якості виконання робіт.
  4. Разом з вами, ми зростаємо,  розвиваємось,  вдосконалюємось та  втілюємо в життя найсміливіші рішення.

Зв’яжіться з нами - ми знайдемо ідеальне інженерне рішення саме для вас!

ПРОФЕСІЙНІ ПОСЛУГИ

СВІТ ВЕНТИЛЯЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ

Створюємо індивідуальні рішення які відповідають потребам кожного клієнта